XIII Niedziela zwykła, rok A

XIII Niedziela Zwykła

28 czerwca 2020

1. Dziś wybory Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.  Proszę pamiętać o dowodach osobistych.
  2. Różaniec codziennie o 17.30.
  3. Nabożeństwa czerwcowe do N. Serca Pana Jezusa do wtorku, po Mszy św. wieczornej.
  4. Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła w poniedziałek. Msze św. jak w niedzielę. Odpust w parafii Makoszyn.
  5. Przygotowanie liturgiczne  dzieci z klas III a i III b we wtorek, środę i czwartek godz. 16.00 w kościele.
  6. Przygotowanie dla dzieci ze Słopca we wtorki i czwartki o 19 w kościele, od 30.06.
  7. Nowenna do Św. Michała Archanioła, we wtorek w czasie nabożeństwa czerwcowego.
  8. Miesiąc lipiec poświęcony został „ Najdroższej Krwi Chrystusa”
  9. Bp Marian Florczyk obchodzi Imieniny w środę. Proszę o modlitwę w Jego intencji.
  10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,w środę.
  11. I czwartek m-ca, adoracja w int. powołań po Mszy św. wieczornej.
  12. Święto Św. Tomasza , Apostoła w piątek.
  13. I piątek m-ca, spowiedź rano i wieczorem od 17.00.
  14. Nie możemy jeszcze odwiedzać chorych.
  15. I sobota m-ca, procesja maryjna po Mszy św. wieczornej.
  16. Przyszła niedziela jako I m-ca, będzie adoracyjną.
  17. Ofiary na posadzkę w kościele:  an. 200, an. 100, 2x an. 50, an. 300, an. 500, Cecylia Smołuch 200, an. 10000, Piotr Kapuściński 200, Maria Kapuścińska 100, Janina Łęcka 200, Mieczysław Malarecki 500,
  18. – za wszystkie modlitwy, ofiary, pracę serdeczne Bóg zapłać.
  19. Zbieramy elektro-śmieci i znaczki pocztowe.
  20. Można już oddawać makulaturę do kontenera za Avitą.
  21. Przyjmujemy intencje Mszy św. na czas urlopów. Wszystkie intencje od Zakładów Pogrzebowych odprawimy w czasie urlopów.
  22. Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 lipca. Odjazd z parkingu o 9.00. Autobus zabierze chętnych z Brzechowa i Niw.
  23. Zachęcam do zakładania maseczek w kościele czy innych budynkach użyteczności publicznej.
  24. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im św. Stanisława Kostki w Kielcach ogłasza rekrutację do klas pierwszych. Liceum objęte jest naborem w systemie elektronicznym. O przyjęciu decyduje ilość zdobytych punktów na egzaminie ósmoklasistów oraz za oceny i za inne osiągnięcia.

Szczegóły na stronie rekrutacyjnej liceum WWW.KOSTKA-KIELCE.pl. «

1. Msza św. gregoriańska + Heleny Łębek będzie w Katedrze od 2 lipca o 6.30
  2. Intencje modlitw w tym tygodniu:
  •  o właściwe rozwiązania dla prac w kościele.
  • – o ochronę przed koranowirusem zwłaszcza w czasie wakacji.

„Dane osobowe zawarte w ogłoszeniach parafialnych i zamieszczone na internetowej stronie parafialnej podane są za zgodą osób”

Platforma YouTube

Uruchomiliśmy dla Was kolejny kanał streaming-owy. Jest to platforma YouTube. Aby móc transmitować na żywo potrzebujemy waszej pomocy. W związku z ograniczeniami nałożonymi przez YouTuba, proszę Was o za subskrybowanie kanału Parafii Daleszyce, abyśmy w Wielkim Tygodniu mogli obejrzeć transmisje live z naszego kościoła na YT i FB. Potrzebujemy 1000 subskrypcji aby transmisja live mogła być prowadzona z urządzeń mobilnych. Prosimy o zasubskrybowanie kanału Youtube.
Jednocześnie przypominamy, że transmisje mszy świętych i innych wydarzeń można obejrzeć poprzez nasze kamery internetowe oraz poprzez stronę Facebook Parafii Daleszyce.